CraftBest

Rekrutacja Otwarta

Jak juz wcześniej zapowiadaliśmy, dzis o godzinie 19:00 na serwerze ts3 odbędzie się rekrutacja na Pomocnika. Rekrutacja została przełożona na 19 jako iz nie każdy mógł byc na godzinę 16.

Jesli nie złożyłeś podania to nic nie szkodzi w ciągu dalszym możesz przyjść na rekrutacje i spróbować swoich sil w administracji lecz pamiętaj ze rekrutacja nie gwarantuje rangi! To czy dostaniesz range czy nie zależy od wielu czynników. Jednym z nich moze byc to w jakim stopni znasz pluginy oraz od stażu na ts3 oraz naszych serwerach. Rekrutacja moze potrwac do 2 godzin lecz raczej wyrobimy sie w ciagu godziny!

Wszystkie osoby beda pytane z podstawowych komend nastepujacych pluginow:

  • PlotZ
  • Essentials
  • AdvancedBans
  • WorldEdit
  • WorldGuard
  • MyPet

Dodatkowo kazda zebrana osoba bedzie przepytana z wiedzy na temat danego serwera w tym komend rang vip/svip, cen rang oraz podostawocyh informacji na temat rozgrywki.

Jesli znasz wszystkie te plguginy oraz grasz na serwerze juz dluzszy czas masz 75% szans ze dostaniesz sie do administracji. Pozostale 25% zalezy od tego jakie bedziesz mial nastawienie do administracji, serwera oraz twoj staz w grze!

Uwaga!
Prosimy o nie kłamianie z wiekiem jako iz na to nie patrzymy, a jesli dowiemy sie jakims cudem...

Czytaj dalej
lukaszfr22 13:00 08/09/2015

Nowe Edycje Serwerów!

Od pewnego czasu pracujemy na nowymi edycjami kilku z naszych serwerów. Jako iż ostatnie edycje były już dawno temu postanowiliśmy wprowadzić coś nowego oraz umożliwić wam gre na wersji 1.8 która już wyszła jakiś czas temu. Serwery które zostaną za aktualizowane do wersji 1.8 będą umożliwiały wam korzystanie z itemów które zostały wprowadzone właśnie w tej wersji.

Jako pierwsze nową edycje wprowadzimy na serwerze PVP która odbędzie się 16 Maja 2015! Wraz z nową edycja Serwera PVP wprowadzamy nie tylko nowa mapę ale również działki dla wszystkich a nie jak dotychczas tylko dla rang VIP! Na działkach standardowo będzie dostawało się juz wybudowany niewielkich rozmiarów magazyn na itemy z tym że działki dla Graczy będą płatne a dla rang VIP za darmo!

Screeny z Serwera już niebawem.

Następnym Serwerem który dosięgnie nowa edycja jest Serwer Główny, właściwie nie będzie to nowa edycja a powrót do przyszłości! Na tą edycje mamy dla was odświeżoną mape serwera z poprzedniej edycji, zmienią się jedynie wielkości działek oraz wygląd działek darmowych! Poza tym dużych zmian nie będzie. Planowana data otwarcia jest jeszcze nie znana lecz będzie to nie później niż dzien po otwarciu nowej edycji PVP!

Czytaj dalej

lukaszfr 11:45 11/05/2015

OTWARCIE MiniGames !

 

Witam !

Jak się pewnie domyślacie wątek dotyczy otwarcia długo oczekiwanego Serwera MiniGames. Prace nad Serwerem trwały dość długo jednak uważamy, że było warto. Serwer tworzy główne Lobby oraz oddzielne podserwery zawierające tryby poszczególnych gier. Wszystkie mapy zostały wybudowane własnoręcznie przez Administrację.

Mapa Lobby


_________________________________________________________________

Przygotowaliśmy dla Was na początek 4 tryby:

PaintBall 

Gra zespołowa polegająca na wyeliminowaniu przeciwnej drużyny za pomocą śnieżek oraz broni dostępnych w sklepie podczas gry. 

Lobby PainBallPrzykładowa arena

_________________________________________________________________

Quake

Tryb gry wzorowany na starej grze komputerowej Quake 3 Arena i polega on na zabiciu przeciwników w liczbie 25 killi za po

Czytaj dalej
lukaszfr 19:35 25/04/2015

Informacje na temat MiniGames

 

Witamy !

Cześć z tej strony Zielony. Od pewnego czasu jestem odpowiedzialny za serwer Minigames i chciałbym przybliżyć wam kilka informacji o nim.​

Pierwsza ważna zmiana która została wprowadzona to rozdzielenie każdego trybu na oddzielny serwer (tak samo jak jest z resztą serwerów główne lobby i przejście na pozostałe serwery).

Planowane tryby możecie zobaczyć na filmiku poniżej i więcej informacji wkrótce:

Czytaj dalej
ZielonyKapturnik 20:40 12/04/2015