CraftBest

OTWARCIE MiniGames !

 

Witam !

Jak się pewnie domyślacie wątek dotyczy otwarcia długo oczekiwanego Serwera MiniGames. Prace nad Serwerem trwały dość długo jednak uważamy, że było warto. Serwer tworzy główne Lobby oraz oddzielne podserwery zawierające tryby poszczególnych gier. Wszystkie mapy zostały wybudowane własnoręcznie przez Administrację.

Mapa Lobby


_________________________________________________________________

Przygotowaliśmy dla Was na początek 4 tryby:

PaintBall 

Gra zespołowa polegająca na wyeliminowaniu przeciwnej drużyny za pomocą śnieżek oraz broni dostępnych w sklepie podczas gry. 

Lobby PainBallPrzykładowa arena

_________________________________________________________________

Quake

Tryb gry wzorowany na starej grze komputerowej Quake 3 Arena i polega on na zabiciu przeciwników w liczbie 25 killi za po

Czytaj dalej
lukaszfr 19:35 25/04/2015

Informacje na temat MiniGames

 

Witamy !

Cześć z tej strony Zielony. Od pewnego czasu jestem odpowiedzialny za serwer Minigames i chciałbym przybliżyć wam kilka informacji o nim.​

Pierwsza ważna zmiana która została wprowadzona to rozdzielenie każdego trybu na oddzielny serwer (tak samo jak jest z resztą serwerów główne lobby i przejście na pozostałe serwery).

Planowane tryby możecie zobaczyć na filmiku poniżej i więcej informacji wkrótce:

Czytaj dalej
ZielonyKapturnik 20:40 12/04/2015

Wyniki Konkursu - SkyBlock

craftbest1.png

Jak już wiecie w ostatnim tygodniu na serwerze skyblock obywał się event który polegał na wybudowaniu jak najładniejszej wyspy w stylu wiosennym. W tym czasie wiele osób wybudowało swoją wyspę lecz nie wiele z nich ją zgłosiło tak więc wybieramy z tego co mamy!  

Dla przypomnienia nagrody były następujące: 

1 miejsce - RANGA VIP 
2 miejsce - NIESPODZIANKA 
3 miejsce - NIESPODZIANKA

Jako iż w konkursie wzięły udział tylko 2 osoby tak więc zmieniamy nieco nagrody, nagroda za pierwsze miejsce to Ranga EVIP a następne Ranga SVIP! Wyniki są następujące: 

1 miejsce - oFFeNek - Ranga EVIP
2 miejsce - Bielecki - Ranga SVIP

Po odbiór kodów zapraszam na PW i gratuluje! Mamy nadzieje że w przyszłości więcej osob będzie brało udział w tego typu konkursach! 

Czytaj dalej
lukaszfr 15:41 28/03/2015

Usunięcie z BlackListy!

 

Witamy !

Dziś w naszym SklepieSMS pojawiła się nowa usługa, a mianowicie ,,Usunięcie z BlackListy,, czyli nic innego jak UnBan na lobby.

,,Zostałeś dodany na blackliste i chciał byś kupić unbana? Nie ma problemu ta usługa jest dla ciebie lecz pamiętaj że dostajesz unbana jedynie na lobby! Unbany na serwerach musisz wykupywać osobno. ,,

Koszt to: 30.75 zł

Opcja została dodana z myślą o tych Graczach, którym ,,podwinęła się noga,, na serwerze i chcieliby ponownie powrócić na serwer. Wszyscy Garcze, którzy zostali dodani na BlackListe będą mogli zakupić tą usługę.

Usunięcie z BlackListy zostało dodane do każdego podserwera, wystarczy wybrać jeden serwer i wykupić usługę.

LINK do SklepuSMS: www.sms.craftbest.pl

Wróć do Nas ! Nie znajdziesz lepszego serwera

Pozdrawiamy
Administracja CraftBest

Czytaj dalej
lukaszfr 23:40 23/02/2015

Serwer HardCore

Serwer HardCore

Jak już zauważyliście jakiś czas temu otworzyliśmy serwer HardCore. Jak dotychczas nie miał on zbyt dużej popularności więc czas to zmienić. Jeśli ktoś jeszcze na nim nie grał, nie wie co traci.

Tworząc ten serwer chcieliśmy aby rozgrywka na nim nie była taka prosta jak na pozostałych serwera co w pewnym stopniu nam się udało. Większość komend na tym serwerze została zablokowana, nie ma spawnu ani warpów, spawn znajduje się na kordach 0,0. Na spawn można dostać się w 2 sposoby, dojść lub użyć magicznej różdżki która jednak wymaga itemów. 

Gildie

Aby móc założyć gildie trzeba być minimum 320 kratek od spawmu i zdobyć następujące itemy:

- 64 Diamenty
- 64 Złota
- 64 Żelaza
- 64 TNT
- 64 Obsydianu
- 32 Złote Jabłka
- 32 Surowe Ryby
- 64 Biblioteczki

Itemów nie można kupić trzeba je zdobyć. Aby dołączyć do gildii musimy miec 16 diamentów natomiast przedłużenie gildi kosztuje 64 diamenty.

Statystki

Statystki gildii oraz topka graczy zn

Czytaj dalej
lukaszfr 15:01 23/02/2015